Najlepszy matematyk gminy Dębno

Opublikowano: piątek, 13 maj 2022 Drukuj E-mail

11 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXI edycji Gminnego Konkursu Matematycznego o tytuł „Najlepszego matematyka gminy Dębno”, który zorganizowała Szkoła Podstawowa w Łoniowej.

Byli to:

Jakub Hajduk z klasy 4, Natalia Gawor z klasy 5a oraz Grzegorz Szpila z klasy 8a.

Konkurs podzielony był na dwa etapy: „Zadania z zapałkami” oraz Test.

Uczniowie, w poszczególnych kategoriach wiekowych rozwiązywali zagadki zapałczane.
Do drugiego etapu przechodzili Ci, którzy uzyskali co najmniej 60% poprawnych wyników.

W II etapie wynik testu rozstrzygał o kolejności zdobytych miejsc.

W klasyfikacji końcowej uczennica naszej szkoły Natalia Gawor zajęła I miejsce i uzyskała tytuł „Najlepszego matematyka gminy Dębno” w kategorii klas piątych.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci również nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy!

GALERIA (klik)