I Gminny Konkurs Chemiczny

Opublikowano: czwartek, 27 kwiecień 2023 Drukuj E-mail

 

W dniu 25 kwietnia 2023 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej odbył się I Gminny Konkurs Chemiczny, który został zaplanowany w ramach projektu edukacyjnego HUMINE - Modelowa Szkoła.

Konkurs swoim patronatem objął Wójt Gminy Dębno Pan Wiesław Kozłowski. Popularyzacja wiedzy chemicznej, wyrabianie umiejętności twórczego myślenia i samodzielnego rozwiązywania zadań problemowych, integracja szkół podstawowych Gminy Dębno to cele organizowanego konkursu.

W rywalizacji wzięło udział 9 uczniów z 6 szkół podstawowych gminy Dębno. Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się uczniowie po przeprowadzonych eliminacjach w szkołach macierzystych. Konkurs międzyszkolny miał formę pisemną i składał się zadań zamkniętych, zadań otwartych oraz z rebusu. Oceniane przez Komisję Konkursową prace były na bardzo wysokim poziomie, odzwierciedlały zdolności i wysoki poziom rozumienia zagadnień.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Nikola Cudecka Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej

II miejsce: Monika Prokop Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie
                   Adam Kukla Zespół Szkolno-Przedszkolny w Maszkienicach

III miejsce: Zuzanna Osak Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworsku

Wyróżnienie: Alan Budyn Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łysej Górze

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy osiągniętych wyników, życząc dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich zainteresowań. Jednocześnie dziękujemy nauczycielom za zaangażowanie i pracę w Komisji Konkursowej.
Dziękujemy Panu Wójtowi za objęcie patronatu nad konkursem.

Zapraszamy za rok.

GALERIA (klik)

 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Img 20211122 091508
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.