Wakacje

#Szkoła Pamięta! - klasy 2a i 2b

Opublikowano: poniedziałek, 06 listopad 2023 Drukuj E-mail

 

Nadszedł czas zadumy, wspominania zarówno bliskich, jak i tych , którzy zapisali się w historii lokalnej i narodowej. Dlatego klasy 2 naszej szkoły z wychowawcami odwiedziły cmentarz parafialny w Dębnie i poznali związane z nim historie. Zapalili znicze i pomodlili się nad mogiłami nauczycieli lokalnych szkół, bohaterów naszej wolności oraz żołnierzy poległych w obu wojnach światowych. #SzkołaPamięta!

Tekst: Jolanta Ogar

GALERIA (klik)

 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

M PB180555
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.