Wakacje

Warsztaty ceramiczne klas 1 – 2

Opublikowano: wtorek, 07 listopad 2023 Drukuj E-mail

W ostatnim czasie klasy 1a, 1b, 2a i 2b miały możliwość uczestniczyć w warsztatach ceramicznych i poznać tajniki pracy z gliną. Dzięki spotkaniu uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat zastosowania i obróbki gliny. Podczas bezpośredniego kontaktu, z tym plastycznym tworzywem, uczestnicy rozwijali umiejętności manualne, pobudzali wrażliwość, uczyli się wytrwałości i cierpliwości. Uczniowie z klas pierwszych robili urocze aniołki, a klasy drugie przygotowały piękne stroiki świąteczne. Ponadto uczniowie zdobyli wiedzę, dzięki której będą mogli, w przyszłości, tworzyć własne formy ceramiczne użytkowe i artystyczne. Zapoznali się również z procesami obróbki ceramiki, zdobieniem i szkliwienie. Warsztaty ceramiczne bardzo podobały się uczniom. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MIMG 20180227 105028
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.