Wakacje

WYJAZD DO SZPITALA DZIECIĘCEGO W PROKOCIMIU

Opublikowano: środa, 08 listopad 2023 Drukuj E-mail

 

W dniu wolnym od zajęć edukacyjnych przedstawiciele naszej szkoły z klasy 7a i 8 wraz z księdzem Grzegorzem udali się do Krakowa do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu,  w którym mieści się Zespół Szkół Specjalnych nr 3, aby dostarczyć dzieciom przebywającym w szpitalu zebrane podczas Szkolnego Dnia Piżamy przybory szkolne, kredki,  bloki i kolorowanki. 

Po przybyciu na miejsce z wielką radością przyjęła nas Pani Dyrektor Szkoły Szpitalnej, która podziękowała za przywiezione prezenty oraz otwartość serca. Następnie opowiedziała nam o codziennym funkcjonowaniu dzieci przebywających w szpitalu. Mieliśmy również okazję zobaczyć świetlicową salę, w której uczniowie mają możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Był to dobry czas, poprzez który na nowo mogliśmy się uczyć doceniać to co mamy - przede wszystkim zdrowie.

Zwieńczeniem naszego wyjazdu była wspólna zabawa w Parku Trampolin oraz  posiłek w McDonald.

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

M IMG 6867
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.