WYJAZD DO SZPITALA DZIECIĘCEGO W PROKOCIMIU

Opublikowano: środa, 08 listopad 2023 Drukuj E-mail

W dniu wolnym od zajęć edukacyjnych przedstawiciele naszej szkoły z klasy 7a i 8 wraz z księdzem Grzegorzem udali się do Krakowa do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu,  w którym mieści się Zespół Szkół Specjalnych nr 3, aby dostarczyć dzieciom przebywającym w szpitalu zebrane podczas Szkolnego Dnia Piżamy przybory szkolne, kredki,  bloki i kolorowanki.

Po przybyciu na miejsce z wielką radością przyjęła nas Pani Dyrektor Szkoły Szpitalnej, która podziękowała za przywiezione prezenty oraz otwartość serca. Następnie opowiedziała nam o codziennym funkcjonowaniu dzieci przebywających w szpitalu. Mieliśmy również okazję zobaczyć świetlicową salę, w której uczniowie mają możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Był to dobry czas, poprzez który na nowo mogliśmy się uczyć doceniać to co mamy - przede wszystkim zdrowie.

Zwieńczeniem naszego wyjazdu była wspólna zabawa w Parku Trampolin oraz  posiłek w McDonald.

GALERIA (klik)

Gims3