Mikołajki w klasie VI

Opublikowano: niedziela, 17 grudzień 2023 Drukuj E-mail

W dniu 6 grudnia do klasy VI z samego rana zawitał św. Mikołaj, który wręczył uczniom zaproszenia do kina w Brzesku. Było dużo radości i śmiechu! Zwłaszcza kiedy (wiekowy przecież) św. Mikołaj zapomniał torby z prezentami.

Przed obejrzeniem filmu uczniowie udali się do Centrum Bibliotecznego w Brzesku na lekcję biblioteczną dotyczącą Aleksandra Fredry. Po ciekawych zajęciach wzięli udział w grze terenowej na terenie biblioteki. Przydało się uważnie słuchać!

Wreszcie uczniowie udali się do kina, gdzie po jego obejrzeniu filmu każdy otrzymał słodką niespodziankę. To był prawdziwie mikołajkowy, czyli radosny i szczęśliwy dzień!

GALERIA (klik)

MIMG 20171110 103323