O biegu...

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 18 marzec 2016 Opublikowano: piątek, 18 marzec 2016 Drukuj E-mail

Dnia 3 maja 2018 roku przy Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbędzie się V Dębiński Bieg po Flagę. Organizatorami tej imprezy są Stowarzyszenie CARPEdiem przy Zespole Szkół w Woli Dębińskiej oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej.

Celem imprezy jest uczczenie 100 lecia Odzyskania Niepodległości Polski oraz XIV rocznicy ustanowienia Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, propagowanie postaw patriotycznych oraz promowanie biegania i nordic walking.

Program imprezy:

  1. 10:00-12:00 – weryfikacja, zapisy zawodników i odbiór numerów startowych.
  2. 12:30 – biegi dzieci starszych (roczniki 2008-2011) i dla dzieci młodszych (rocznik 2012 i późniejsze), osobno dziewczynki i osobno chłopcy.
  3. 13:10 – start biegu głównego – 10 km.
  4. 13:15 – start biegu towarzyszącego na 2,5 km.
  5. 13:20 – start Nordic Walking.
  6. 15:30 – ogłoszenie zwycięzców, wręczenie pucharów i flag uczestnikom biegu.
  7. 16:00 – podsumowanie i zakończenie V Dębińskiego Biegu po Flagę.

 

Biegi objęte będą pomiarem czasu, którym zajmie się firma TIMEKEEPER (nie dotyczy biegów na 400 i 200 m)

 

Szczegóły na plakatach oraz jako wydarzenie na Facebooku.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy biegają i tych, którzy chodzą z kijkami, tych którzy nie mają jeszcze biało – czerwonej flagi i tych, którzy flagę mają, wszystkich którzy byli w roku ubiegłym i tych, którzy chcą wziąć udział w imprezie po raz pierwszy.

Biegnij po flagę!

Zapisz się do biegu

 

Pobierz: Regulamin oraz oświadczenie rodzica/opiekuna OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ

Zobacz: Trasy biegu i ich profile, wyniki z poprzednich edycji, galerię zdjęć.

Odsłony: 17571

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

PC020514
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.