ŚwiątecznyTurniej Piłki Nożnej Chłopców - Koszyce

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 22 grudzień 2015 Opublikowano: wtorek, 22 grudzień 2015 Drukuj E-mail

I miejsce
Gimnazjum Wola Dębińska
w Świątecznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców
w Koszycach !!!

 

Uczniowski Klub Sportowy "KOSZ-KOSZYCE" i Centrum Oświatowe w Koszycach w powiecie proszowickim zorganizowali II Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców w którym wzięli udział uczniowie gimnazjum z Woli Dębińskiej. Gimnazjaliści z Woli Dębińskiej nie dali szans rywalom pokonując wszystkie drużyny turnieju i zajmując I miejsce w turnieju. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Daniel Kos, Krystian Gostek, Maciej Jarosz, Kamil Jagieła, Józef Nowak, Łukasz Kosiba, Dawid Strzesak. Opiekunem drużyny z Woli Dębińskiej był nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.

 

 

Wyniki meczów turnieju:

Gimnazjum Koszyce I - Gimnazjum Wola Dębińska 1:3

Gimnazjum Koszyce I - Gimnazjum Szczurowa 4:2

Gimnazjum Wola Dębińska - Gimnazjum Szczurowa 3:1

Gimnazjum Wola Dębińska - Gimnazjum Koszyce II 8:0

Gimnazjum Koszyce I- Gimnazjum Koszyce II 4:2

Gimnazjum Koszyce II- Gimnazjum Szczurowa 0:0

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Gimnazjum Wola Dębińska - 9 punktów

2. Gimnazjum Koszyce I - 6 punktów

3. Gimnazjum Szczurowa - 1 punktów

4. Gimnazjum Koszyce II - 1 punktów

Odsłony: 3691

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Szkoladohymnudyplom
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.