Piernikowa akcja

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 23 grudzień 2015 Opublikowano: środa, 23 grudzień 2015 Drukuj E-mail

„Branie wypełnia ręce, dawanie wypełnia serce” – takie słowa towarzyszyły pachnącej, piernikowej akcji, którą w ubiegłym tygodniu przeprowadził Samorząd Uczniowski. Uczennice wolontariuszki sprzedały ponad tysiąc piernikowych serc, z których dochód w całości przeznaczony zostanie dla Domu Pomocy Społecznej w Brzesku. Dom ten prowadzą Siostry Służebniczki NPM NP, opiekując się dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie. Akcji tej towarzyszyła sprzedaż światecznych kartek, która z kolei zasili konto Stowarzyszenia Sursum Corda w Nowym Sączu. Dziękujemy wszystkim Wolontariuszkom z Samorządu Uczniowskiego oraz wszystkim, którzy wsparli finansowo obydwie formy pomocy.

Odsłony: 4295

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

A Serafin
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.